Jak zvýšit návštěvnost?


Pokud jste s webem trochu pokročilejší tvůrci, jisté jste zaznamenali, že existuje mnoho způsobů, jak si zvýšit návštěvnost. Některé jsou velmi užitečné, jiné úplně bezcenné. Ukážu vám, jak nejlépe naložit s časem a jak získat co nejvíce návštěvníků pro svůj web.

Návštěvník vám na stránky příjde buď z donucení (websurf, reklama 24, lišta.cz a jiné reklamní systémy) nebo z vlastní vůle (přes vyhledávač nebo sám si vaši stránku vyťuká v prohlížeči)

WEBSURF ... jedná se o reklamní systém, do kterého se zaregistrujete, po registraci a vytvoření účtu si do něj zaregistrujete své stránky, počkáte až vám stránky administrátor schválí. Pokud chcete stránky propagovat, musíte mít kredity. Ty si buď kupujete nebo vyděláváte prohlížením cizích stránek přes stránky websurfu. Za každou stránku máte určitý počet kreditů, za který si poté kupujete zobrazení své stránky ve websurfu. Funguje to tak, že já zobrazuju jako šílený, klikám na další a další stránky abych měl kredity, za které si koupím totéž (tzn. že jiný člověk, který chce kredity se k nim musí také proklikat). Takovéto zvýšení návštěvnosti je hodně citelné (hned po rozjetí reklamního systému citelně na počítedle pocítíte i 500% zvýšení návštěvnosti). Když se ale zamyslíte, k čemu takové umělé zvýšení návštěvnosti je? K ničemu. Možná, že z těch 1500 lidí denně, kteří denně prřes websurf obvykle na mé staré stránky chodili si z nich jen zlomek opravdu zapamatoval mé stránky a chodil na ně pravidelně. Jinak je to jen opravdu umělý nárust návštěvnosti.

registrovat do websurfu se můžete zde

 Zvýšení návštěvnosti a reklama zdarma pro váš web :))

 

 

REKLAMA 24 ... pracuje na obdobném principu jako websurf. Navíc můžete zobrazovat i své ikonky a bannery a kredit vydělávat naopak zobrazováním cizých bannerů na svých stránkách. Tento reklamní systém je méně "ziskový pro web" tzn., že za velké úsilí máte málo návštěvníků. Na druhou stranu k vám ten malý počet návštěvníků došel tak, že jste ho nějak zaujal svou ikonkou webu, kterou propagoval nějaký jiný admin, který potřeboval vydělat kredity... Lidé prostě přišli v malém počtu, za to svobodně - a to je mnohem důležitější než kdyby byli nuceni k vám přijít.

registrovat do reklama 24 se můžete zde

 

 

LIŠTA CZ... lišta pracuje na principu reklamy 24 s tím rozdílem, že kredit vyděláváte tak, že si na stránky vložíte html kód, který si vygenerujete po registraci v systému. Po vložení kódu na stránky (nutnost vložení kódu přímo do záhlaví webu - zde na místo reklamy nahoře) na vašich stránkách visí několik odkazů na jiné weby. Za zobrazení odkazů dostáváte kredity, za ně pak kupujete zobrazení pro svou vlastní stránku. Vše se dá nastavit, aby převod reditů probíhal automaticky a vy jste se tak nemuseli o nic starat. Po čase, když se vám návštěvnost zvýší, můžete si zobrazováním reklamy i vydělávat (admin z lišty.cz vám musí ale přidělit zlatý účet). Mně osobně se tento systém líbí nejvíc, protože jednou vložíte kód a poté již vše probíhá automaticky a nad ničím se nestaráte.

registrovat do lišta.cz se můžete zde

  Lišta.cz: Registrací přes teno reklamní banner získáte 7.500 kreditů.

 

Závěrem se dá říci, že websurf citelně zvýší návštěvnost, ale je to ceklem k ničemu, protože lidé k vám příjdou jen kvůli tomu, že si sami potřebují namastit kapsu. Reklama 24 mi připadá jako websurf, ale propracovanější. Lišta je asi pro propagaci stránek nejlepší, počáteční nastavení je oproti websurfu složitější, poté ale všechno probíhá automaticky.


       

 

 


 

 

Design downloaded from Free Templates - your source for free web templates